REFERANSLAR


HABERLER


KALİTE


PREFABRİK
Ön üretimli hafif prefabrik yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması sayesinde prefabrik yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklılığı ve hafifliğidir. Prefabrik yapıların hızlı imalat ve montajı, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilirliği, prefabrik yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır.
Prefabrik binalar istenilen ölçüde ve dizaynda, tek, iki veya çok katlı üretilebilir. Prefabrik ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilir. Prefabrik binaların yükleme ve indirme işlemi için vinç gerekmez. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanır.
Prefabrik binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dahil veya hariç teslim edilebilir. Prefabrik malzemelerinin tamamı TSE belgelidir. Hammaddeleri TSE ve DIN normlarındadır.Prefabrik şantiye binaları, mini ofisler, sosyal tesisler, yatakhaneler, yemekhaneler, depolar, wc-duş üniteleri, atölyeler gibi yapılar bu sistem ile imal edilebilmektedir. Prefabrik sistem sayesinde modülerlik, düşük maliyet, kolay nakliye ve depolama, hızlı montaj, depremlerde can güvenliği avantajlarıyla istenilen her ölçüde yapılar hazırlanabilmekte ve her ihtiyaca cevap verilmektedir.

KONTEYNER
Konteyner Demir Çelik Sanayinin son zamanlarda en yükselen kolu haline geldi. Konteyner özellikle Şantiyelerde Yatakhane Konteyneri Yemekhane Konteyneri Ofis Konteyneri ve Wc ve Duş Konteyneri olarak kullanılmaktadır. Konteyner Aynı Zamanda Tatilciler içinde Yazlık Konteyner Bağ Bahçe Konteyneri olarakta kullanılır. Güvelikler içinde artık normal betonarma yapılar yerine Konteyner Kullanılmaktadır. Demonte Konteyner üretiminden Sonrada ülkemizde üretilen konteynerler Yurt dışınada açılmıştır. Fabrikamız siz değerli müşterilerimizin konteyner ihtiyacını karşılamak için kaliteden ödün vermeden en uygun konteyner üretimi yapmaktadır.

GÜVENLİK KABİNİ
Bekçi Kulübeleri ve Güvenlik Kabinleri estetik dizaynıyla çevreye güzellik kazandıran, güvenli, konforlu ve estetik kapalı şehir mobilyalarıdır. Kabinlerimiz Bekçi Kulübeleri ile sınırlı değildir.İstekleriniz doğrultusunda Wc Duş Kabinleri,Büfe Kabinleri,Taksi Durakları ve benzeri ihtiyaçlara uygun istenilen ölçü ve dizaynda üretim yapılmaktaır.Kabin türü ürünlerimiz çatılı ve çatısız her türlü çevre dizaynına uygun olarak tasarlanır ve çevreyle uygun hale getirilerek şık bir görünüm sağlanmaktadır.

WC - DUŞ KABİNİ
Wc Duş Kabinleri, şantiye sahalarında, askeri alanlarda,spor vb organizasyonlarda, parklar ve ormanlarda wc duş ihtiyacının giderilmesinde kullanılmaktadır. Wc-duş konteynerlerinde, helataşı veya klozet olarak yapılmaktadır. Standart olarak menfez havalandırması mevcuttur, talep edilirse aspiratör de kullanılabilir. Vitrifiye, armatür, duş teknesi vb ekipman montajının tamamı fabrikada tamamlanır sonrasında sevkiyat gerçekleştirilir.
AYDOĞAN PREFABRiK
* Ankara Şeker Fabrikası

* Hedef Ecza Deposu

* Enerji SA

*Aviagen Anadolu A.ş

* Ağrı Emniyet Müdürlüğü

* Başkent Elektrik A.Ş.

* Diyanet İşleri Başkanlığı

* Tübitak SAGE

* Çiğiltepe Askeri Lojmaları

* Kızılay Derneği

* Türk Hava Yolları

* Emair Hava Yolları

* Atılım Ünüversitesi

* Sosyal Güvenlik Kurm.

* Tesk Genel Müdürlüğü

* Kamu İhale Kurumu

* Türkiye Şoförler Odası

* Sağlık-Sen Genel Mrk.

* M.A.Ersoy Ünüversitesi

* Haberleşme Sanayii

* Çorum İlçe Emniyet

* Kiler Gıda Tic. A.ş

* Türk Toraks Derneği

* Rigips Alçı Tic. A.ş

* Türkiye Fiziksel Tıp

* Hidromek Tic. A.ş

* Bag Piliç Tic. A.ş

* Park Termik A.ş

* Nedaş Elektrik A.ş

* Gökçe Höyük Evleri

* Eşkişehir Hobi Evleri

* Bakış Güvenlik Ltd.Şti

* Üzümcü Medikal A.ş

* 4A Medical Tıp Merkezi

* Ö.Burak Sağlık Ltd.Şti

* Emka İnşaat Taahhüt

* Yolsu Mühendistlik

* Yabataş İnşaat Ltd.Şti

* Artek Nakliyat Ltd.Şti

* Gmk Grup Ltd.Şti

* Basel Yapı Sistemleri

* Anteras İş Merkezi

* Mete Dış Tic. A.ş

* Cem İnşaat Ltd.Şti

* Mesa Aktürk Pazarlm.

* Elektriyo Müh.Ltd.Şti

* Furkan Elekt.Ltd.Şti

* Ruto İnşaat Ltd.Şti

* Furkan İnşaat Ltd.Şti

* Vadi Peyzaj Ltd.Şti

* Gözde Lojistik Ltd.Şti

* Baş Yapı Ltd.Şti

* Acs İletişim Ltd.Şti

* Betonel Tic . A.ş

* Ostek İnşaat Ltd.Şti

* Çubuk Yem Sanayi

* Kartal Yol Yapı

* Asfer Yapı Tic . A.ş

* YüceKara İnş.Ltd.Şti.

* İltek İletişim Hiz.Ltd.Şti.

* Türk Soylar Zahirecilik

* Ömeroğlu Toplu Konut

* MZG Tur Oto Ltd.Şti.

* S.S Saraykent Koop.

* Çavuşoğlu Madencilik

* Mesaş İnş.Ltd.Şti

* Hisar Et Entegre Ltd.Şt

* Fevzi Demirel İnşaat

* Evcil Canlılar Dünyası

* Medika Gıda A.Ş

* Yanar Elmas Kömür

* Besa İnşaat  A.Ş

* Gölbaşı Hobi Evleri

* Edc Mühendislik A.Ş

* Lalahan Hobi Evleri

* İncekaya İnşaat

* Yeni Angora Turizim

* Bağlum Hobi Evleri

* Prestij Konutları

* Cansuyu Derneği

* Elko Elektik Tic. A.ş

* Çanbensan Tic. A.ş

* Koç Sistem Bilgi A.ş

* Jamaş Ticaret A.ş

* Ege Grup Yapı A.ş

* Atlı Spor Kulübü

* Kobi Lojistik Tic. A.ş

* Başkent Alimüny. A.ş

* Alpes Elektrik Tic. A.ş

* İkra Lojistik Taşım. A.ş

* Tankes Trafik Sisteml.

* Safa Grup İnşaat Ltd. Şti.

* Arte İnşaat

* Bayer Yurt İşletmeleri A.ş

* Rasyotek İnşaat A.ş

* Arte Hastane Sağlık Hizm A.ş

* Kav Enerji A.ş

* Ekovar Çevre Dönüşüm

* Hatice Sağlamer Anaokulu

* Mega Makina Ltd.Şti

* Taşkın İletişim A.ş

* FD Mühendislik Ltd.Şti

* Türklift Asansör


* Konteyner İllerimiz


Hatay Reyhanlı Bölgemize - Suriye Çocukları Derneği Tarafından Yaptırılan Her Biri 21m2 Olan 4 Adet Sınıf Konteyner Yapılıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Bağlum Sirkeli Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 30m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Gökçe Höyük Hobi Evleri Her Biri 2 Adet Konteynerin Birleşmesinden 42m2 Olarak Üretilmiştir.30 Adet Olan Yapılarımızın İmalatı Tamamlanmıştır.

Deprem Bölgemiz Van Erciş'e Yapılmakta Olan 300 Adet Konteyner Tamamlanmıştır.

Yabataş Mühendislik İşbirliğiyle Yapılmakta Olan 25 Adet Ofis Konteyner , 10 Adet Yaşam Konteyner , 8 Adet Yatakhane , 2 Adet Yemekhane , 4 Adet Ambar Ve 4 Adet Wc Duş Konteyner İmalatlarımız Tamamlanmıştır.

Bağlum İlçemize Yapılmakta Olan 80 Adet Yaşam Konteyneri 300x700 Sundurmalı Ve Çatılı Olarak İmalatları Tamamlanmış Ve Yerlerine Teslim Edilmiştir.

Gölbaşı Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 32m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Bolu Bölgemize Yapılmakta Olan Taşınabilir 24 M2 Lik 50 Adet Bağ Evi Tamamlanmıştır.

Akyurt Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 32m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Kahraman Kazan Bölgemiz Olan Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 21m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Kavaklı Bölgesi Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 24m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Bağlum Sirkeli Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 30m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Karapürçek Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 32m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Altınova Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 32m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Elmadağ Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 32m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Hasanoğlan Bağ , Bahçe Evleri Taşınabilir Şekilde Sidink Kaplama , Sundurma ve Çatılı Olarak Her Biri 32m2 Olarak İmalatı Tamamlanıp Yerine Teslim Edilmiştir.

Hatay Reyhanlı Bölgemize - Suriye Çocukları Derneği Tarafından Yaptırılan Her Biri 21m2 Olan 4 Adet Sınıf Konteyner Yapılıp Yerine Teslim Edilmiştir.Ankara Yapı Market